Sık Arananlar
Global, yenilikçi ve öncü yaklaşımları ile eğitim sektörüne yön veren Uğur Kurs Next'in 1968 yılında başlayan eğitim yolculuğu, bugün Türkiye’nin 32 ilinde 103 kursu ile devam ediyor. Uğur markasının yarım asrı aşkın deneyimiyle öğrenciler; akademik ve bireysel becerilerini geliştirirken, kişiye özgü danışmanlar ile kariyer planlaması yaparak hayallerindeki üniversiteye hazırlanıyor.

4 kıtada, 9 ülkede, 6 üniversitesi, 6 dil okulu, kampüsleri ve kursları bulunan BAU Global eğitim ağının parçası Uğur Kurs Next Türkiye’deki en yaygın ve en başarılı sınava hazırlık merkezi olmaya devam ediyor.

Sınavlara hazırlıkta öncü adımlarla; konu anlatımları ve soru çözümlerinin yanı sıra öğrencilere global bir bakış açısı kazandıran Uğur Kurs Next, planlama, öğrenme, uygulama, ölçme ve değerlendirme süreçlerini takip ederek, eğitimin çıtasını yükseltiyor.

Eğitim Değerlerimiz

Deneyimli Akademik Kadro

Uğur Kurs Next sınıflarında dersler, deneyimli ve alanında uzman akademik kadro eşliğinde, her öğrenciye birebir ilgi gösterilerek işlenir. Öğrencinin performansı doğrultusunda özel yönlendirmeler ile başarıya ulaşması sağlanır.

Deneme Sınavları

TYT – AYT denemeleri sayesinde öğrencinin bilgilerini test etmesi ve sınav deneyimi kazanması amaçlanır. Öğrenciler deneme sınavlarının çözümlerine, sınavdan hemen sonra karekod yöntemiyle ulaşabilir.

Başarı Odaklı Ders Programı

Uğur Kurs Next'te öğrenciler, deneyimli öğretmenler ve başarı hedefine yönelik çalışma programı ile en iyi şekilde üniversiteye hazırlanır.

Performans Takibi

Deneme sınavlarında öğrencilerin bilgileri test edilir. Kişiye özgü danışmanların desteğiyle performans takibi yapılarak, öğrencilere akademik yönlendirmeler yapılır.

Zengin İçerikli Yayınlar

Uğur Kurs, özgün ve zengin içeriklere sahip konu anlatımlı yayınları, soru bankaları, konu kavrama testleri ve TYT-AYT deneme sınavları ile öğrencilerini başarıya hazırlar.

Kişiye Özgü Danışmanlar

Türkiye’de ilk kez Uğur’da sunulan rehberlik hizmeti ile kişiye özgü danışmanlar, öğrencilerin doğru kariyer planlaması yapabilmeleri için yönlendirme hizmeti verir.