Sık Arananlar
Bul

Neden Uğur Kurs Next?

Yarım asrı aşkın deneyime sahip Uğur Kurs Next ile öğrenciler, akademik ve bireysel becerilerini geliştirirken, kişiye özgü danışmanlar ile kariyer planlaması yaparak başarılı bir geleceğe hazırlanır.

Neden Uğur Kurs Next?

Yarım asrı aşkın deneyime sahip Uğur Kurs Next ile öğrenciler, akademik ve bireysel becerilerini geliştirirken, kişiye özgü danışmanlar ile kariyer planlaması yaparak başarılı bir geleceğe hazırlanır.

Neden Uğur Kurs Next?

Sınava hazırlıkta öğrencilere yeni bir deneyim sunan Uğur Kurs Next’in sınıfları, maksimum 10 öğrenci kapasitesine göre dizayn ediliyor. Öğrencilerin tek başlarına çalışabilecekleri alanların dışında, kütüphaneler ve bilgisayar sınıfları da bulunuyor.

Neden Uğur Kurs Next?

Her gün her alanı değiştiren teknolojik gelişmeler, sınava hazırlık dönemindeki veli ve öğrencilerin de beklentilerini şekillendiriyor. Günümüzde veli ve öğrenciler, sınava hazırlıkta teknolojiyle entegre edilmiş bir eğitim deneyimi bekliyor.

Neden Uğur Kurs Next?

Lise ve üniversite sınavlarına hazırlıkta konu anlatımları ve soru çözümlerinin yanı sıra öğrencilere yeni bir bakış açısı kazandıran Uğur Kurs; planlama, öğrenme, uygulama, ölçme ve değerlendirme süreçlerini takip ederek eğitimin çıtasını yükseltmektedir.

Uğur Kurs Next Neler Sunuyor?

Yeni Nesil Eğitim Platformu Uğur Dijital

Yapay zekâ tabanlı kişiye özgü öğrenme ve öğretme platformu Uğur Dijital ile sınavlara hazırlıkta bir ekol olan Uğur Kurs kalitesini çevrimiçi ortama taşıyoruz.

Uğur Dijital’de bulunan eğitim simülasyonlarımız, konu anlatım videolarımız ve soru çözüm videoları ile öğrencilerimiz uygulayarak öğrenme deneyimini kesintisiz yaşıyor.

Uğur Dijital'e Giriş Yap Uğur Dijital Nedir?

Uğur Kurs Next Farkımız

Deneyimli Akademik Kadro

Kişiye Özgü Öğretim Modeli

Yüksek Başarı Oranı

Özgün Yayınlar

Uğur Kurs’ta Başarı Yolculuğu

Geleceğe hazırlanmaya Uğur Kurs'la başla, hedefine yönelik hazırlık programını oluştur, etkin takip ile performansını artır, sınav yolculuğunda başarıyı yakala!

01.
UĞURLU OL

Uğur Kurs Next'e kaydol, Türkiye geneli Uğur Tanı Sınavı ile seviyeni tespit et.

02.
HEDEFİNİ BELİRLE

Kişiye özgü danışmanın ve Uğur Dijital platformu ile hedefini belirle, tercih listeni oluştur.

03.
KİŞİSEL PROGRAMINI HAZIRLA

Seviyene göre programını hazırla, kendi hızında öğrenme deneyimini keşfet.

04.
DENEME SINAVLARINA KATIL

Her hafta düzenlenen deneme sınavlarına katılarak Türkiye geneli dereceni gör, gelişimini takip et.

05.
UĞUR DİJİTAL'İ KEŞFET

Kişiye özgü yapay zeka tabanlı çevrim içi eğitim platformu Uğur Dijital’den hedefe yönelik planını takip et, etütler ve videolu soru çözümleri ile eksiklerini tamamla.

06.
YENİLİKÇİ YÖNTEMLERLE ÇALIŞ

Uğur Kurs Next'in ihtiyacına yönelik çalışma yöntemleriyle hazırlan. "U-Check Up, ETAP, Gece Modu, Bir Soru’n Var Mı?"

2023 Başarılarımız

Öğrencilerimizin başarılarıyla gurur duyuyoruz.

2023 YKS'de ilk 100'de 19 öğrenci, ilk 500'de 29 öğrenci ve ilk 1000'de 43 öğrenci, ek yerleştirmeyle de 1 Türkiye birincisi çıkardık.

7
Derece
24
Derece
37
Derece

Uğur Kurs Next'i Yakından Tanıyın

Eğitimde yarım asrı aşkın süredir kazandıran gelenek, Uğur Kurs Next’in özel çalışma grupları sayesinde ayrıcalıklı bir deneyime dönüşüyor. Türkiye’de eğitimin Uğur’u, Uğur Kurs Next ile “Yeni Nesil Hazırlık” hikayesinin bir parçası olma fırsatı sunuyor.