Sık Arananlar

Eğitim İçeriklerimiz

next etap eğitim içeriği görseli

ETAP

Eksik Tamamlama Programı

Öğrenciler ders sonrasında katılacakları ETAP saatleri ile pratiklerini geliştirme ve eksiklerini giderme fırsatı bulurken hem bireysel hem de grup çalışmaları sayesinde sınavlara eksiksiz hazırlanıyor.
next kariyer kulubü eğitim içeriği görseli

Kariyer Kulübü

Hem sınava hem de kendini keşfetmeye hazır ol!

Öğrenciler; üniversite buluşmaları, meslek tanıtımları, kariyer söyleşileri ve öğrenci danışmanlıkları gibi birçok konuda yol gösterecek kulüpler ile geleceklerini şekillendiriyor.
next bir sorun var mı eğitim içeriği görseli

Bir SORU’n Var Mı?

Uğur Kurs Next'te sorular yanıtsız kalmıyor; öğrenciler, ders saatlerinde öğretmenlerine soramadığı soruları "Bir SORU’n Var Mı? Saati" ile birebir sorma imkânı buluyor.
u-bridge eğitim içerik ödemesi

U-BRIDGE

Uğur Kurs Next, sınavlara hazırlık sürecinde öğrenci, veli ve öğretmen iletişimini üst seviyede tutuyor. Uğur Kurs Next'te veliler, çocuklarını sınava hazırlarken U-Bridge programı ile hem bilgileniyor hem de diğer velileri bilgilendiriyor.

GECE MODU

Uğurlu öğrenciler "Uğur’da Gece Modu" uygulamasına katılarak sınavlara hazırlık çalışmalarına ders sonrasında da tüm hızıyla devam ediyorlar.
UTSP eğitim içerik görseli

UTSP

Uğur Takip Sınav Programı

Uğur Kurs Next'in ödev takip sistemleri ile öğrencilerin başarısı kontrol altında!

Öğrenciler; Kişiye Özgü Dijital Eğitim Platformu Uğur Dijital'den atanan ödevlerini tamamlıyor, UTSP ile ödev devamlılığı kontrol ediliyor, ayrıntılı bilgilendirmeler veliler ile paylaşılıyor.
U-Check Up

U-Check Up

Uğur Kurs Next, öğrencilerinin bilişsel ve kişisel gelişim alanları için bilgi toplayarak “U-Check Up” programı ile gerekli yönlendirmeler doğrultusunda ölçüm yapıyor ve öğrencilerin gelişimini takip ediyor.
U-Coach eğitim içerik görselidir.

U-COACH

Öğretmen ile öğrenci arasında karşılıklı güven ve gönüllülük üzerine inşa edilen planlı bir gelişim ilişkisi ve bir iş birliğidir. Öğrencinin; kendisini tanımasını, kendisinde geliştirebileceği alanlarla ilgili hedefler belirlemesini ve öğrenme becerilerini kazanmasını amaçlar.