Sık Arananlar

Uğur'la Hazırlık

0

Üniversiteye Hazırlık

Lise sınavlarına hazırlıkta konu anlatımları ve soru çözümlerinin yanı sıra öğrencilere yeni bir bakış açısı kazandıran Uğur Kurs; planlama, öğrenme, uygulama, ölçme ve değerlendirme süreçlerini takip ederek eğitimin çıtasını yükseltmektedir.

Lise Sınavlarına Hazırlık

Uğur Kurs, MEB müfredatı ile uyumlu içerikleri, deneyimli eğitmen kadrosu ve yenilikçi eğitim anlayışı ile öğrencileri başarılı bir geleceğe hazırlar.

Sınavlara hazırlık sistemi, konu anlatımları ve soru çözümlerinin yanı sıra öğrencilere yeni bir bakış açısı kazandırır. Planlama, öğrenme, uygulama, ölçme ve değerlendirme süreçlerini takip ederek, eğitimin çıtasını yükseltmektedir.

Uğur Sınavlara Hazırlık Sistemi, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmektedir. Bu sistem ile öğrenciler, tüm Türkiye’de sınava girenler arasındaki seviyelerini öğrenme şansını elde ederler.

Kazandıran Yayınlarımız

Uğur Kurs’ta eğitim süresi boyunca öğrenci ihtiyacına uygun, bireyselleştirilmiş modüler eğitim materyalleri kullanılır. Uğur Kurs eğitim modeline göre kurgulanmış özgün sorulardan oluşan nitelikli basılı yayınlarla eğitim yapılır.