Sık Arananlar

İzmir Karşıyaka Uğur Kurs

İzmir Karşıyaka Uğur Kurs’da Eğitim Öğretim

ETAP

Eksik Tamamlama Programı. Öğrenciler ders sonrasında katılacakları ETAP saatleri ile pratiklerini geliştirme ve eksiklerini giderme fırsatı bulurken hem bireysel hem de grup çalışmaları sayesinde sınavlara eksiksiz hazırlanıyor.

Kariyer Kulübü

Öğrenciler; üniversite buluşmaları, meslek tanıtımları, kariyer söyleşileri ve öğrenci danışmanlıkları gibi birçok konuda yol gösterecek kulüpler ile geleceklerini şekillendiriyor.

Bir Soru’n Var Mı?

Uğur Kurs'ta sorular yanıtsız kalmıyor; öğrenciler, ders saatlerinde öğretmenlerine soramadığı soruları “Bir SORU’n Var Mı? Saati“ ile birebir sorma imkânı buluyor.

U-Check Up

Uğur Kurs, öğrencilerinin bilişsel ve kişisel gelişim alanları için bilgi toplayarak “U-Check Up” programı ile gerekli yönlendirmeler doğrultusunda ölçüm yapıyor ve öğrencilerin gelişimini takip ediyor.

Gece Modu

Uğurlu öğrenciler "Uğur'da Gece Modu" uygulamasına katılarak sınavlara hazırlık çalışmalarına ders sonrasında da tüm hızıyla devam ediyorlar.

İzmir Karşıyaka Uğur Kurs Etkinlik Takvimi

05 Ocak 2024

TÖDER LGS-1 (Tüm Özel Öğretim Kurumları Derneği)

06 Ocak 2024

Uğur Bursluluk Sınavı(UBS)

12 Ocak 2024

TÖDER YKS-1 (Tüm Özel Öğretim Kurumları Derneği)

03 Mart 2024

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2024-MSÜ)

02 Haziran 2024

Liselere Geçiş Sistemi 2024 (LGS)

08 Haziran 2024

Yükseköğretim Kurumları Sınavı 1. Oturum (TYT) 2024-YKS

09 Haziran 2024

Yükseköğretim Kurumları Sınavı 2. Oturum (AYT) 2024-YKS

09 Haziran 2024

Yükseköğretim Kurumları Sınavı 3. Oturum (YDT) 2024-YKS

Yeni Nesil Eğitim Platformu Uğur Dijital

Yapay zekâ tabanlı kişiye özgü öğrenme ve öğretme platformu Uğur Dijital ile sınavlara hazırlıkta bir ekol olan Uğur Kurs kalitesini çevrimiçi ortama taşıyoruz.

Uğur Dijital’de bulunan eğitim simülasyonlarımız, konu anlatım videolarımız ve soru çözüm videoları ile öğrencilerimiz uygulayarak öğrenme deneyimini kesintisiz yaşıyor.

Uğur Dijital'e Giriş Yap Uğur Dijital Nedir?

Uğur Dijital Uygulaması

Google Play ya da App Store üzerinden Uğur Dijital uygulamasını indirerek, Üye Girişi sayfalarını açınız. Kurs merkezinden aldığınız STOYS kullanıcı adı ve şifreniz ile hemen giriş yapabilir ve Uğur Dijital’i kullanmaya başlayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Uğur Kurs

Tuna Mh. 1714 Sk. No:10 Karşıyaka/İzmir