Sık Arananlar

Gümüşhane Uğur Kurs

Gümüşhane Uğur Kurs’da Eğitim Öğretim

ETAP

Eksik Tamamlama Programı. Öğrenciler ders sonrasında katılacakları ETAP saatleri ile pratiklerini geliştirme ve eksiklerini giderme fırsatı bulurken hem bireysel hem de grup çalışmaları sayesinde sınavlara eksiksiz hazırlanıyor.

Kariyer Kulübü

Öğrenciler; üniversite buluşmaları, meslek tanıtımları, kariyer söyleşileri ve öğrenci danışmanlıkları gibi birçok konuda yol gösterecek kulüpler ile geleceklerini şekillendiriyor.

Bir Soru’n Var Mı?

Uğur Kurs'ta sorular yanıtsız kalmıyor; öğrenciler, ders saatlerinde öğretmenlerine soramadığı soruları “Bir SORU’n Var Mı? Saati“ ile birebir sorma imkânı buluyor.

U-Bridge

Uğur Kurs; sınavlara hazırlık sürecinde öğrenci, veli ve öğretmen iletişimini üst seviyede tutuyor. Veliler, çocuklarını sınava hazırlarken U-Bridge programı ile hem bilgileniyor hem de diğer velileri bilgilendiriyor.

U-Check Up

Uğur Kurs, öğrencilerinin bilişsel ve kişisel gelişim alanları için bilgi toplayarak “U-Check Up” programı ile gerekli yönlendirmeler doğrultusunda ölçüm yapıyor ve öğrencilerin gelişimini takip ediyor.

Gece Modu

Uğurlu öğrenciler "Uğur'da Gece Modu" uygulamasına katılarak sınavlara hazırlık çalışmalarına ders sonrasında da tüm hızıyla devam ediyorlar.

UTSP

Uğur Takip Sınav Programı. Uğur Kurs’un ödev takip sistemleri ile öğrencilerin başarısı kontrol altında! Öğrenciler; Uğur Dijital’den atanan ödevlerini tamamlıyor, UTSP ile ödev devamlılığı kontrol ediliyor, ayrıntılı bilgilendirmeler veliler ile paylaşılıyor.

Gümüşhane Uğur Kurs Etkinlik Takvimi

08 Ocak 2022

Uğur Kabul Sınavı (UKS)

10 Ocak 2022

TÖDER LGS-1 (Tüm Özel Öğretim Kurumları Derneği)

15 Ocak 2022

TÖDER YKS-1 (Tüm Özel Öğretim Kurumları Derneği)

27 Mart 2022

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2022-MSÜ)

05 Haziran 2022

Liselere Geçiş Sistemi 2022 (LGS)

18 Haziran 2022

Yükseköğretim Kurumları Sınavı 1. Oturum (TYT) 2022-YKS

19 Haziran 2022

Yükseköğretim Kurumları Sınavı 3. Oturum (YDT) 2022-YKS

19 Haziran 2022

Yükseköğretim Kurumları Sınavı 2. Oturum (AYT) 2022-YKS

Yeni Nesil Eğitim Platformu Uğur Dijital

Yapay zekâ tabanlı kişiye özgü öğrenme ve öğretme platformu Uğur Dijital ile sınavlara hazırlıkta bir ekol olan Uğur Kurs kalitesini çevrimiçi ortama taşıyoruz.

Uğur Dijital’de bulunan eğitim simülasyonlarımız, konu anlatım videolarımız ve soru çözüm videoları ile öğrencilerimiz uygulayarak öğrenme deneyimini kesintisiz yaşıyor.

Uğur Dijital'e Giriş Yap Uğur Dijital Nedir?

Zaman Geçiyor

- Ay
- Gün
- Saat
Süre Doldu

Uğur Dijital Uygulaması

Google Play ya da App Store üzerinden Uğur Dijital uygulamasını indirerek, Üye Girişi sayfalarını açınız. Kurs merkezinden aldığınız STOYS kullanıcı adı ve şifreniz ile hemen giriş yapabilir ve Uğur Dijital’i kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gümüşhane Uğur Kurs

İnönü Mah. Mortut Mevkii No:5 Merkez/Gümüşhane